WALLPAPERS: 10 nově předělaných tapet od Dooffyho plus jedna nová

17. září 2017

Je to již nějaký ten čas, co ukončil svou zářnou cestu největší tuzemský web o tuningu - tuning.cz (v současné době je web zrušen a na doméně jede jiná firma, která všechen původní obsah zrušila).

Pro tento web jsem vytvořil celkem 683 kusů originálních tapet pro monitory (Wallpapers). Řekl jsem si, že postupně je zde budu uveřejňovat (na svém webu). Některé již zde jsou nějaký ten pátek, ale je jich žalostně málo na celkový počet :( Ale pracuji na dalších, takže zde budu postupně uveřejňovat téměř všechny, které byly vytvořeny pro výše zmiňovaný tuningový portál.

Nově tedy najdete v sekci Wallpapers na tomto webu 10 dalších kusů původních tapet již zaniklého serveru. No a k tomu ještě jeden navíc, jako bonusovku :) Všechny tyto wallpapery jsem předělal z původního rozměru 1680x1200px na 1920x1200 pixelů. Všechny tyto wallpapery si můžete stáhnout zde v různých rozlišeních:

https://www.dooffy.com/wallpapers/2_wallpapers-cars-automobily_1.html

 


 

 

WALLPAPERS: Náhledy nově předělaných tapet plus jeden nový bonusovýA bonusovka:
Wallpapers by Dooffy Design - Download Here

Enjoy. Dooffy :)

 
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 3262x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace