VIDEOKLIP: Kryštof - Ty a já (2015)

27. července 2015

Určitě jste již zaregistrovali, že Kryštof letos vydal své nové album Srdcebeat. Od předchozího alba s názvem Inzerát uplynuly již tři roky a není divu, že nová deska byla velmi očekávána.

Mezi první vlaštovky vyletěl singl Srdcebeat, který si okamžitě našel své místo v playlistech českých a slovenských rádiích. Skvělá záležitost. Jako druhý singl následovala písnička Ty a já, která byla pojatá jako filmové vyprávění ve stylu Bonnie a Clyde. V hlavní roli skupina Kryštof, Richard Krajčo a jeho filmová partnerka Hana Vagnerová. Pokud jste neměli ještě štěstí vidět tuto krásnou záležitost, doporučuji ke shlédnutí. Celé album Srdcebeat se opravdu povedlo, je nabušené krásnými texty, úchvatnou hudbou a nezbývá než dodat... klobouk dolů pánové :)

Pojďte se ponořit do nádherného "filmového" videoklipu, který má cca 1,9 milionu shlédnutí na youtube a číslo neustále stoupá... ;o)

EDIT 2022: ...dnes už má klip přes 44 miliónů shlédnutí!!!

KRYŠTOF - Ty a já (2015)
Klíčové slova:

Kryštof, Srdcebeat, Ty a já, singl, 2015, Richard Krajčo, Hana Vagnerová


Odkaz na zakoupení celého alba:

https://www.supraphonline.cz/album/102189-srdcebeat
 
produced by: www.fimunited.cz,  Written and directed by Karin Babinská
 
 
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 5744x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace