VIDEO: Jan Kraus a jeho pád na slovenské Miss 2009

20. dubna 2009

Jedu dnes ráno autem a poslouchám Evropu 2, kde se společně bavili moderátoři Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Libor Bouček. Jejich debata se točila kolem tématu Jan Kraus a jeho kaskadérský počin na Miss 2009 na Slovensku.

O co konkrétně šlo? Jan Kraus o víkendu moderoval slovenskou Miss 2009 v přímém přenosu. Co čert nechtěl, pan Kraus si nechtěně střihnul kaskadérský kousek přímo před slovenskými diváky. Při nástupu na pódium doslova a do písmene zahučel do orchestřiště (kompletně celý...). Naštěstí se mu nic nestalo a z celého pádu vyvázl živ a zdráv.

Moderátoři Evropy 2 debatovali velmi poutavě, zajímavě a prohodili to několika žertíky což mě přesvědčilo, že si na dané video posvítím a podívám se o co šlo. Jakmile jsem dorazil domů, podíval jsem se na Liborův blog, kde výše zmíněné video mělo být. Také bylo a po shlédnutí jej přikládám i na svůj web. 14. ročník slovenské Miss 2009 tak dostal zcela jiné rozměry. Více již ve videu...Jan Kraus na Miss 2009
Klíčové slova pro youtube.com: jan Kraus miss, Jan Kraus, Kraus Miss 2009
     
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 23602x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace