VIDEO: Jak udělat ze starší ženy mladici pomocí Adobe Photoshopu

28. února 2012

Všemocný nástroj Adobe Photoshop vás omezuje pouze výši vlastní fantazie a vaší úrovní znalostí tohoto programu. Pokud jste dostatečně technicky vybavení co se týče znalostí Photoshopu a k tomu ještě máte odhodlání se pustit do zajímavého projektu, vznikne následující video.

V tomto videu si můžete ve zrychleném záznamu pustit hotový elixír mládí alá Adobe Photoshop. Chcete-li vidět, jak ze starší dámy udělat mladší ženu a ubrat jí pár desítek let, máte unikátní možnost. Svět kouzel Photoshopu vás vítá...

PS: Pod videem najdete také screen před a po úpravách. Pro jistotu jsem je dal více dolů, tak aby jste hned neviděli jak to dopadne... ;o)

VIDEO: Jak omladit ženu o pár desítek let (Photoshop Extreme Makeover - Angela Talbot´s Old Lady)

 
Youtube klíčové slova:

woman, extreme makeover, retouch, retuše, retoque, art, arte, digital, plástica, plastika, radical, beautiful, angela, talbot, roberto, geninho, liquify, paint, manipulation, amazing, awesome, morph, young, Angela Talbot´s Old Lady


Screeny viz. pár řádků níže

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Před úpravou a po omlazením ve Photoshopu:


 

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 10402x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace