VIDEO: Crayon Physics Deluxe - skvělá hra na potrápení našich mozků

17. dubna 2009

Nedávno jsem narazil na hru, která si zaslouží více pozornosti než obvykle. Jedná se o hru z nezávislé dílny finského tvůrce Petriho Pürha, který s touto hrou získal prestižní ocenění na festivalu Independent Games v roce 2008.

Jde o velmi zábavný kousek, který svou grafikou připomíná dětské malůvky. O co jde ve hře? Máte k dispozici kuličku, hvězdičku a tužku. Level vždy dokončíte tak, že se kuličkou musíte dotknout hvězdy. Aby jste se jí dotkli, máte k tomuto záměru k dispozici tužku, pomocí které kreslíte různé objekty, které pohánějí kuličku vpřed ke hvězdě.

Ve hře můžete kuličku pohánět pomocí mostů, padajících objektů, lan, kladek, můžete si vytvořit třeba obří kladivo popř. v dalších levelech využívat třeba odpalování raket apod. Cíl v každém levelu je pokaždé stejný, dopravit kuličku ke hvězdě.

V plné hře máte k dispoozici i editor, takže si můžete navrhnout svůj vlastní level. Tato hra dokáže velmi dobře pobavit a hlavně vám pomůže zatížít a zaměstnat váš mozek. Pokud tedy máte čas, podívejte se na videa, které jsem vložil do článku. Opravdu je lepší vidět hru v akci než si o ní číst tuny slov. Jinak pod videi najdete odkazy ke stažení dema této hry, odkazy na domovskou stránku a další užitečné věci k této hře.


Crayon Physics Deluxe

 


Crayon Physics Deluxe
Crayon Physics Deluxe


Klíčová slova pro Youtube.com: Crayon Physics Deluxe, Crayon Physics, Crayon, physics, game, kloonigames, video crayon deluxe


Další informace ke hře: Ovládání hry je pomocí myšky nebo pokud máte tablet, lze jej perfektně využít
Autor: Petri Pürho
Minimální konfigurace: CPU 400 MHz, 32 MB RAM
Jazyk: angličtina
Multiplayer: Ne
Žánr: Logická
Oficiální stránky: www.crayonphysics.com nebo www.kloonigames.com
Kde si stáhnout demo: na stránkách www.crayonphysics.com
Kolik stojí plná hra: v současné době 19,95 dollarů

Enjoy

PS: Dík patří Ospyderovi, který mě na tuto zajímavou gamesu upozornil a díky tomu jsem jí tady pro vás hodil. Díky pane... ;o)   
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 5990x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace