VIDEO: Americký břichomluvec Jeff Dunham a Achmed, mrtvý terorista

11. února 2010

Spousty z vás jistě již někdy slyšeli o slavném a populárním americkém břichomluvci Jeffu Dunhamovi, pokud ne, máte možnost se s jeho uměním blíže seznámit.

Jeff Dunham se ve Státech proslavil svou unikátní a velmi zábavnou show s dřevěnými loutkami, které sám ovládá a vede s nimi rozhovor. Je opravdu pozoruhodné jej pozorovat při práci. Jeho vtipy, narážky a perfektně vypracované rozhovory se svými loutkami s velkou dávkou citu pro improvizaci dělají z Jeffa právem velkého komika a baviče.
Jeho show jsou vždy dopředu beznadějně vyprodány a svědčí o tom i popularita jeho scének na video uložišti youtube, kde např. jeho skvělou scénku s Achmedem, mrtvým teroristou shlédlo více jak 100 miliónů lidí po celém světě, což je opravdový unikát... :o) U nás se otitulkovaná verze těší také velké pozornosti s více jak 2 milióny shlédnutí.

Pojďme se podívat na Jeffa spolu s jeho mrtvým teroristou Achmedem:

Jeff Dunham - Achmed the Dead Terrorist (CZECH)

Klíčové slova pro youtube:
Jeff Dunham, Achmed, the Dead Terrorist, mrtvy terorista, CZECH, cz, cesky


Jeff Dunham

Jeff Dunham je americký břichomluvec a sólový komik. Narodil se v roce 1960 v Dallasu, stát Texas. Absolvoval Baylorovu univerzitu. Vystupoval ve velkém množství komedií. Své břichomluvecké umění provozuje s pomocí loutek, mezi které patří: Walter, Melvin, Bubba J, Achmed, Sweet Daddy D, José a populární Peanut. (wikipedie)


Oficiální webové stránky Jeffa a jeho dřevěných přátel:

http://www.jeffdunham.com
  
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 14003x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace