VIDEO: 3 videa o Pokemon GO, které vás rozesmějou (plus bonus)

21. července 2016

Legendární hra Pokemon se dočkala raketového vzkříšení z popela. V posledních dnech prakticky nenajdete internetový blok, zpravodajské portály či různé magazíny, ve kterých by se neobjevila alepsoň malá zmínka o nové hře POKEMON GO.

Ze všech stran se na nás valí pokemoni až to pomalu pěkné není. A zde je prostor pro odlehčení tohoto fenoménu posledních dnů a to v podobě tří videí (a malého bonusu na závěr), které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Ještě před samotným zkouknutím si přečtěte, o co vlastně GO ve hře Pokemon GO :D.

Wikipedie říká:


Pokémon Go (stylizováno jako Pokémon GO) je mobilní aplikace a videohra založená na principu rozšířené reality, spuštěna byla v červenci 2016. Prostřednictvím aplikace propojuje herní prostředí s reálným světem k čemuž se využívá GPS a kamera telefonu. Hru vyvinuli vývojáři společnosti Niantic a na produkci se podílela také firma Pokémon Company, kterou spoluvlastní Nintendo.

Hra začíná zvolením postavy a vytvořením vlastního avatara. Posléze se mohou začít objevovat pokémoni, které je možné chytat do pokéballů. To někdy může jít snadno - stačí hodit pokéballem, ale někdy je potřeba se snažit více.

Pokéballů není neomezené množství a další je možné získat sledováním pokéstop na historických místech, sochách a zajímavostech. Z vajíček, které při sledování pokéstop hráč najde se mohou pak vyklubat pokémoni.

Součástí hry, i když ne tím hlavním, jsou souboje, které na takzvaných gymech mohou uskutečnit dva protihráči. Souboj neprobíhá krok za krokem, ale v reálném čase a bitva je časově omezená. Hráče je potřeba v krátkém čase absolutně porazit, jinak se vítězství nepočítá.

Za to vše se samozřejmě hráči střídají body a zkušenosti, které hru posunují na další úrovně.

ZDROJ: https://cs.wikipedia.org/wiki/Pok%C3%A9mon_Go3 videa na téma POKEMON GO v odlehčeném nádechu


Funny Pokemon Go Vine Compilation | Best Pokemon Vines 2016
Funny "Pokemon GO" Screenshot Compilation
Il tombe dans l'eau en jouant à Pokémon Go

 

a bonus na závěr

Pokemon recreated in GTA V [Side By Side Comparison]

 
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 3231x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace