Šikana

22. června 2009


Sahara
Na tento povel musí šikanovaný voják okamžitě donést šikanujícímu nápoj.

Bufet
Šikanovaný musí přinést jídlo, bez ohledu na denní nebo noční dobu.

Diskotéka
Spočívá v násilném probuzení a následném tancování šikanovaných

Motokros
Oběti šikanování jsou přinuceni uchopit ramínko na šaty coby řídítka terénního motocyklu, na záda si naložit plnou polní a prohánět se po vytyčené závodní dráze.

Metro

Šikanovaný představuje vlakovou soupravu v podzemní dráze, pod postelemi. Pod každou z postelí pak hlásí název stanice.

Závody šneků
Šnek jako objekt šikany se musí po čtyřech nebo plazením pohybovat s nočním stolkem na zádech po vymezené dráze, přičemž každý z mazáků má svého šneka.

Jukebox
Šikanovaný je zavřen v plechové šatní skříňce a šikanující mu vzduchovými otvory ve dvířkách vhazuje drobné mince. Po vhození mince je šikanovaný povinen zazpívat každý song, dle přání šikanujícího.

Vlak
Šikanováný vojáci jsou přinuceni běhat pod oknem s utrženými větvemi ze stromu, aby mazáci měli pocit, že jedou ve vlaku.

Kazeťák
Dva šikanovaný si vezmou záchodový papír a uchopí ho tak, že jeden odmotává a druhý namotává (jako pásek u kazeťáku), k nim si stoupne ještě jeden šikanovaný a přiloží hlavu k tomu toaleťáku, a zpívá to co si mazáci přejí.

Větrák
Ráno po rozcvičce vyženou mazáci z baráku ven gumy s plechovejma kýblema, aby do nich nabírali a chytali čerstvej vzduch, který potom nosí mazákům. Tak to dělaj do té doby, až se mazákům zdá, že je v pokuji čerstvej vzduch.

Listí
Na podzim, když je venku spadaný listí, si musí každá myš obstarat lepidlo a potom to listí sbírat ze země a lepit ho zpátky na strom. Končí to až když nezůstane na zemi ani jeden list.

  
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 6490x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace