Prodám pojízdnou rakev v černý metle aneb jak kreativně prodat auto

7. března 2017

Do rukou se mi dostal jeden link na originální inzerát, ve kterém prodávající nabízí Peugeot 407 coupe. Na tom by asi nebylo nic tak světoborného či zajímavého, až na ten popis auta. Čas od času se různě na inzertních serverech objeví nějaký ten zajímavý příspěvek a následující inzerát je jedním z nich.

Prodávající pan Tommy popisuje svou káru opravdu neotřelým způsobem a snad se nebude zlobit, že jeho text zde uveřejním spolu s náhledem inzerce. Opravdu to stojí za to a třeba pomůžeme k rychlejšímu prodeji jeho "Pěžota v černý metle..." :D

PS. Díky @remu za zaslaný link... :)

Přepis inzerátu

 
Prodám pojízdnou rakev v černý metle, mám jí rok a divím se, že jsem se v tom ještě nezabil. Jel jsem s tím přes 250 a pořád chtěl jet. Nechápu, že jsem to neposlal nikdy do škarpy. Asi proto, že tam je všechno v cajku a v pekelných zatáčkách tě podržej 225/45 18ky a když ti to je málo, tak to jedním čudlem ještě položíš.

Z muziky, už mě bolí hlava, protože tam ty blázni ve Francii nacpali asi 12 repráků. Předchozí majitel tam měnil rozvody, filtr a olej v automatce. Já mu dal nedávno mazivo 5W 30 a všechny filtry co tam jsou.

Má najeto 207 tis. km a od výroby má 150 KW a musel si za něj v roce 2007 vykešovat skoro mega a půl, takže jestli se ti zdá, že za to chci moc, tak si kup Fabii v ReSu. Ale nebudou ti tam skákat bábovky jak do tohodle zabijáka a má to černý okna s atestem, takže jí tam tvoje stará ani neuvidí.

Hlavně buzíci z BAZARů NEVOLAT a NEPS(R)AT. Potřebuju nutně prodat, mám totiž rodinný problémy, chci si koupit R1 :D :D :D. Nesmlouvám, max. slevím na cestu a přepis. Jo a má to Bi-Xenony a navigaci, takže domů dojedeš, ale vem si do ní CD :D. El. sklopný zrcadla, dvouzon. klima a ještě nějaký vychytávky...
 

Náhled inzerce (stačí kliknout na obr.)


 

Odkaz na online inzerát

Odkaz po čase nemusí fungovat, proto je umisteny i nahled viz výše ;)

https://auto.bazos.cz/inzerat/71983536/Peugeot-407-coupe-27-HDi-Bi-Turbo.php

 

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 3147x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace