Adobe Photoshop - Gradients (Přechody do Photoshopu)

FREE GRADIENTS: Originální balíček 30 přechodů do Adobe Photoshopu zadarmo

01. srpna 2009

GRADIENTS | PŘECHODY - A je tu další sada zbrusu nových přechodů pro váš Photoshop zcela grátis tzn. úplně free zadarmo.

Pokud pracujete v programu Adobe Photoshop můžete si obohatit svůj Photoshop o tyto originální přechody (Gradients), které jsem vytvořil pro mé čtenáře a nejen je. Všechny přechody můžete využívat jak budete chtít a dle vašich představ. Pouze jedno omezení tady je, že je nesmíte prodávat. Tento balíček je FREWARE a od této chvíle je vám plně k dispozici.

Náhledy 30 nových přechodů najdete uvnitř článku včetně odkazu na stažení celého balíku a také odkaz na návod, jak si je vložit do Adobe Photoshopu... ;o)

Přechody (Gradients) zcela zadarmo pro Photoshop

01. února 2009

GRADIENTS | PŘECHODY - Další z věcí co si můžete z této stránky stáhnout jsou přechody, které jsem pro vás dneska připravil - víkend nevíkend :D

Pokud pracujete v programu Adobe Photoshop můžete si dnešním dnem zcela zadarmo stáhnout doplňek do Photoshopu - originální přechody Dooffy Gradients SET001. Máte-li chuť podívejte se dovnitř článku a popř. si přechody stáhněte.

Mějte se fajn. Dooffy

Celkový počet článků: 2


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace