Udělej si sám

UDĚLEJ SI SÁM: Stojan na kolo do bytu či rodinného domu

12. ledna 2019

Dnešní článek bude pojednávat o různých držácích, uchyceních a stojanů kol do bytu, domu či garáže. Za chvíli nám opět začne sezona vhodná pro cyklistiku a bude potřeba vytáhnout kola ze sklepů a garáží. A jakmile budete zpátky parkovat svůj bike na své místo, můžete se nechat inspirovat různými nápady na uchycení kol a třeba novým stojanem či držákem kol ušetříte místo v bytě nebo garáži.

Opravdu je z čeho vybírat, tak vzhůru do světa zajímavých nápadů, které si mnohdy můžete sami zbouchat doma na koleně ;)

NÁVOD: Jak si v několika krocích udělat praktické pouzdro na kosmetické štětce a tužky

24. dubna 2017

Máte doma plno kosmetických tužek, štětců apod., které se válí všude možně a když zrovna potřebujete některý z nich, není po ruce? Máme pro vás řešení. Kosmetické pouzdro z bambusové podložky, které si můžete vyrobit sama doma.

Co budete potřebovat? Již avizovanou bambusovou podložku...

UDĚLEJ SI SÁM: 20 úžasných vánočních nápadů (Do it yourself)

20. prosince 2016

Nový díl domácích kreativních nápadů je tématicky zaměřen na vánoční svátky, takže se společně podíváme na to, jak si doma vytvořit např. sněhuláka z květináče, sněhuláka z žárovky, jak si vystřihnout krásné papírové vločky, jak si udělat originální baňky na vánoční stromeček a mnohé další super nápady... ;o)

Nechejte se inspirovat lidmi z celého světa, kteří měli zajímavý nápad a podělili se o něj s vámi. Více uvnitř článku...

UDĚLEJ SI SÁM: Jak si doma na zahradě vyrobit bowlingovou dráhu

28. února 2016

V dnešní době, kdy máme skoro za každým rohem nějaký ten "Hobbymarket", není prakticky žádný problém si vyrobit opravdu něco zajímavého. To se povedlo zručnému kutilovi pod trefnou přezdívkou Makgyver87... :D Dokázal si doma vyrobit bowlingovou dráhu včetně mechanismu na stavění kuželek.

Pokud máte dostatek chuti a nějakou tu zbytečnou korunu v domácím rozpočtu, můžete se pustit do domácí výroby bowlingu na Vaší zahradě, ve stodole nebo v jiných velkých prostorách.

DIY: Vytvořte romantický animovaný příběh v poznámkovém bločku pro Vaší přítelkyni (GIF)

10. ledna 2016

Máte po ruce hrubší poznámkový blok? Umíte kreslit? Máte přítelkyni a milujete ji? Pak máte unikátní možnost nechat se inspirovat následujícím nápadem a připravit své přítelkyni nezapomenutelný zážitek na celý život.

Můžete se nechat inspirovat nápadem, který tento kreslíř vložil do svého poznámkového bloku, kde vytvořil působivou animaci s mužem, ženou a jejich psem...

Animace uvnitř článku

DOMÁCÍ KUTIL: Jak si udělat skvělý zahradní bazén doma na koleně

30. července 2015

V parních dnech, které jsme zažili před několika dny, se vyplatí ochladit v nějakém tom bazénu. I když ceny bazénů jsou velmi příznivé a takový normální bazén se dá již koupit za pár stovek, pořád zde zůstává nezdolatelný a lačný kutilský duch.

Takový bazén se dá vyrobit z různých materiálů, nádob, z popelnice, obřího kotlíku apod., a proto nebude na škodu si zde pár příkladů domácího kutilství uvést. Jeden názorný příklad na začátek. V New Orleans si designer a architekt v jedné osobě Stefan Beese nechal udělat díru do země a do ní...

DOMÁCÍ VÝROBA: Jak si doma udělat kreativní a originální Velikonoce 7. (DIY)

31. března 2015

Velikonoce se kvapem blíží, a proto nebude od věci si udělat pár zajímavých a originálních výtvorů, když už k vám přijede rodina či neodbytní sousedé... :o) Proč je tedy nepřekvapit něčím kreativním?

V dnešním díle UDĚLEJ SI SÁM se podíváme na zoubek např. jarnímu květináči z plechovky, Pet láhvi plnou dobrot, stromečky z jídla, různě zdobená vajíčka, knoflíkového zajíčka, vajíčka Water Marble, různé košíky, velikonoční přání a mnohé další.

Nechejte se inspirovat lidmi z celého světa, kteří měli zajímavý nápad a podělili se o něj s vámi. Více uvnitř článku...

RECENZE: Všestranné univerzální nůžky Multi Cutter 2900 (Skil)

15. března 2015


Dnes se podíváme na zajímavé univerzální bateriové nůžky Multi Cutter 2900 od firmy Skil, které se mi dostaly pod ruku. Měl jsem možnost otestovat tohoto pomocníka a nutno říci, že jsem byl mile překvapen, co vše jde rozřezat, rozpůlit či oddělit.


Pojďte se podívat na obsáhlou foto recenzi, kterou jsem vám připravil. Třeba se Multi Cutter bude hodit do vaší domácnosti nebo garáže.

30x srandovní obličeje a ksichtíky na pokreslených prstech

08. března 2015

Když se spojí špetka kreativity, nějaké to kuličkové pero nebo ještě lépe tenký černý fix k tomu přidáte jeden, dva nebo všechny prsty na ruce... tak v konečné fázi lze očekávat mistrovská díla, která pobaví nejen své okolí.

A právě takové pokreslené prsty najdete v dnešním článku. Pokud se doma, ve škole nebo v práci nudíte, vezměte si fix a hurá do práce. Pak už jen nasdílet na Facebook či další sociální sítě, poslat kamarádům, rodině a budete za hvězdy... ;o)

UDĚLEJ SI SÁM: 25x inspirace vánočního cukroví okořeněné humorem a erotikou

07. prosince 2014

Ještě nemáte napečeno vánoční cukroví a lámete si hlavu nad tím, že by to chtělo letos něčím okořenit a zpestřit? Přináším vám 25 inspirací jak připravit vánoční cukroví v zábavném, netradiční a v některých případech i erotickém duchu.

Nechte se inspirovat rozteklými sněhuláky, vanilkovými rohlíčky ve tvaru penisu, lineckým vánočním cukrovím s motivy známé hry Angry Birds, sado maso perníčky, smajlíky, Santa Clausem v komíně, perníčky ve tvaru zadečků s kalhotkami, cukrovím s...

Celkový počet článků: 17


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace