Magazín o focení

FOTO INSPIRACE: Lidé ve víru času (díl č.5)

07. března 2022

Pátý díl "Lidí ve víru času" je venku. Po delší pauze tu zase máme skvělé rodinné fotografie, kdy si lidi najdou fotografii zavátou časem a nově se vyfotí ve stejné stylizaci jako před léty. Jsou to pěkné vzpomínky a v mnoha případech i velmi zábavné.

Samozřejmě se můžete do podobné srovnávačky vrhnout také. Koukněte do rodinného foto archívu a hurá na to.

FOTOGRAFIE: Úžasné foto momentky 13

26. října 2021

Nové foto momentky jsou opět zde. Znáte ten pocit, kdy se vám povede skvělá fotka, ale při bližším prozkoumání je v pozadí nějaký rušivý prvek nebo se vám povede zachytit skvělou neopakovatelnou mega momentku. Pokud jste ještě neměli to štěstí, koukněte na další výběr foto momentek... :)
 

FOTO INSPIRACE: 20 úžasných fotografií na téma - léto, dovolená a moře

20. července 2018

Čas dovolených jede na nejvyšší obrátky a mnozí z Vás si zvolili dovolenou u moře. Pojďte se podívat na foto inspiraci, kterou jsem připravil na téma: dovolená, moře a letní dny. Vezměte foťák do ruky a vyražte na lov skvělých letních fotografií západů slunce, písčitých pláží, mořských jeskyní, podvodních fotografií, krásných panoramat..., které Vám budou nejen památkou na nádherné chvíle, ale třeba i inspirací pro další fotografy.
Dobré světlo a krásné letní dny u moře Vám všem přeje Dooffy :o)

 

FOTO INSPIRACE: 25 vymazlených podzimních fotografií

12. listopadu 2017

Listopad již nějaký ten den úřaduje ve své ouřadovně a my se díky tomu vydáme na exkurzi. Exkurzi mezi fotografy, kteří zachytili bezbřehou krásu podzimní krajiny. Veškerá slova v tomto článku hrají pouze vedlejší roli, hlavní roli zde zastupují fotografie, které vás třeba navnadí na výlet za skvělými fotografiemi barev podzimu. Dobré světlo na vašich toulkách s foťákem v ruce přeje Dooffy :o)

 

FOTO INSPIRACE: 21 osvěžujících letních fotografií

16. července 2017

Léto je v plném proudu, letní prázdniny mají za sebou první čtvrtinu a slunce střídá letní deště a bouřky. Připravil jsem pro vás letní foto inspiraci, aby se vám lépe dovolenkovalo s foťákem v ruce.
Dobré světlo a krásné hřejivé letní dny vám všem přeje Dooffy :o)

 

FOTOGRAFIE: Úžasné foto momentky 12

25. června 2017

Nový díl foto momentek z různých koutů světa, které vás zcela jistě pobaví. Podívejte se na fotografie, které vyprávějí příběhy všedních i nevšedních dnů života.

Enjoy. Dooffy :o)
 

FOTO INSPIRACE: 21 jarně nadýchaných fotografií (2017)

09. dubna 2017

Jaro je tady v plné parádě, venku je každý denvíce a více rozkvetlejší, provoněnější a krásnější. Všichni krajináři jsou již dávno s foťákem kdesi uprostřed rozkvetlých hájů a lesů. Pro ty, kteří ještě nikde nestihli vyrazit a konec konců nejen pro ně, je zde 21 jarních fotografií, pečlivě vybraných jen pro vás.

Podívejte se na jarní fotky a načerpejte inspiraci pro vaší fotografickou výpravu anebo se jen kochejte nedozírnou krásou jara... ;o)

FOTOGRAFIE: Úžasné foto momentky 11

22. března 2017

Fotky ze všech koutů světa, které nepotřebují žádný speciální komentář. Jsou zábavné, pobaví Vás a zcela jistě mají své osobité kouzlo okamžiku. Zažeňte špatnou náladu a bavte se.

Enjoy. Dooffy :o)

FOTOGRAFIE: Úžasné foto momentky 10

31. ledna 2017

Fotky ze všech koutů světa, které nepotřebují žádný speciální komentář. Jsou zábavné, pobaví Vás a zcela jistě mají své osobité kouzlo okamžiku. Zažeňte špatnou náladu a bavte se.

Enjoy. Dooffy :o)

FOTO INSPIRACE: 25 mrazivě zimních fotografií

16. ledna 2017

Venku mrzne až praští, místy v republice sněží a v následujících lednových dnech nás opět čekají velmi mrazivé dny. Připravil jsem pro všechny fotografy a fotografky, ať už malé nebo velké, foto inspiraci na téma mrazivá zima. Teple se oblečte a vyražte za dobrodružstvím s fotoaparátem na krku. Jooo, a nezapomeňte na teplý čaje v termosce, bude se hodit... ;)

Dobré světlo a krásné zimní dny vám všem přeje Dooffy :o)

Celkový počet článků: 39


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace