Převratný objev moravské vědecké obce s celosvětovým dopadem

12. července 2024

Američtí vědci zkoumali, proč je mužský žalud širší, než zbytek penisu. Po dvou letech a utracených 200.000 dolarech, přišli s výsledkem, že žalud je širší proto, aby muži poskytl větší požitek při sexu. Oproti tomu se postavila Francouszká vědecká veřejnost, kde po třech letech...

VIDEO: Benny Hill - Velká rallye vozíčkářů (1978)

11. července 2024

Nebyl by to Benny Hill, aby nevytvořil originální a neotřelé závody - závody vozíčkářů. Tato scénka plná divokých gagů, vozíčkářů prahnoucích po výhře v závodu či sestřiček starajících se o vozíčkáře, spatřila světlo světa v roce 1978. Na to, že je scénka stará 46 let, tak nic neztratila ze svého lesku a zábavy. Posuďte sami... ;)

FOTOMIX 118: Meme hlody v plné síle

06. července 2024

Dnešní sobotní slunečný den je potřeba trochu okořenit, a proč ho neokořenit dobrými hlody ze sociálních sítí. Nový díl fotomixu je venku. Užívejte si prázdnin. Enjoy Dooffy ;)

Smutný příběh o indiánovi u vodopádu

04. července 2024

Sedí Indián u vodopádu a kouká se na svou ženu, jak pere prádlo. Vtom z vodopádu spadne kámen...

VTIPMÁNIE 090: Nová zásilka vtipů přistála na vaše obrazovky

04. července 2024

Policista chytí na pláži pytláka a chce mu dát pokutu za lov humrů bez povolení.
„Jakou pokutu?” diví se chlápek. „Vždyť jsem nic neudělal! Tihle dva humři jsou moji mazlíčci a já je tady jenom venčím.”
„Nevymýšlejte si!” oboří se na něj policajt.
„Ale to je pravda,” trvá na svém pytlák. „Pustím je, aby si zaplavali a když zapískám, oni se...

 

Příběh o inteligentním papouškovi bez nožiček

02. července 2024

Chlapík se prochází obchodem s domácími mazlíčky a uvidí tam papouška sedícího na malém bidýlku. Papoušek nemá nohy. Chlapík nahlas řekne, 'Bože, co se tomu papouškovi stalo?' Papoušek řekne, 'Narodil jsem se tak. Jsem vadný papoušek.' 'Svatá dobroto,' odpoví chlapík. 'Ty jsi mi rozuměl a...

WORD RADA #3: Jak rychle vložit do dokumentu aktuální datum a čas

01. července 2024

Dnes se koukneme na jednoduchý rychlý tip, jak pomocí kombinace kláves vložit aktuální datum a čas. Není to složité a může se vám to hodit při psaní ve Wordu.

Archimédův zákon má v Česku nové modernizované znění

01. července 2024

Archimédův zákon v Česku doznal modernizací a zní dnes takto: "Poslanec ponořený do průseru je nadlehčován sílou, rovnající se...

NETFLIX TIPY: 5 napínavých seriálů a minisérií z roku 2023

27. června 2024

Dobrých tipů není nikdy dost, obzvlášť těch filmových. Dnes se koukneme do minulého roku 2023, který přinesl na platformu Netflixu mnohé zajímavé tituly. Koukneme se na minisérie, ve kterých zabrousíme do žánru krimi, belgického podsvětí, thrillerů, kauzy s léky proti bolesti inspirovanou skutečným případem v USA, a v neposlední řadě také do Sci-fi.

FREE: Animovaní smajlíci Emoji volně ke stažení ve formátech Webp, GIF a Lottie

26. června 2024

Nedávno jsem dělal jedno menší video pro známého a hledal jsem nějaké pěkné animované smajlíky Emoji. Potřeboval jsem průhledné pozadí, smajlíky jedné vizuální sady v různých grimasách, aby měli Emoji smajlíci šmrnc a dobrou kvalitu. Po zavržení webů jako GIPHY či Tenor, kde je...

Celkový počet článků: 1465


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace