Blog

INZERÁT: Hledá se terminátorka mezi uklizečkami na úklid bytu

27. dubna 2024

Objevil jsem zajímavý inzertní klenot z Bazoše, kde dotyčný hledá nekompromisním způsobem paní na úklid bytu. Zapomeňte na inzeráty typu: "Hledám paní na úklid nebo Hledám ženu na mateřské dovolené na úklid domácnosti...". Tenhle zabijácký inzerát míří k samotné podstatě filozofického bytí úklidu jako takového. Nevěříte, věřte... :D

Vše nejlepší do nového roku (PF 2024)

23. prosince 2023

Spokojené prožití vánočních svátků,
mnoho zdraví a štěstí v novém roce, plno rodinné
pohody a spousty pracovních úspěchů
vám přeje Dooffy

FOTO: Fotografie z brněnského Animefestu 2022

23. června 2022

Letos jsem měl možnost navštívit Animefest 2022, který se konal v Brně. Opravdu velká věc a událost pro všechny fanoušky Anime, komiksů, a také filmů.

Nebudu se pouštět do hodnocení akce, ale musím říci, že jsem byl velmi příjemně překvapen velikostí akce, doprovodným programem, velkou účastí a samozřejmě skvělými lidmi s dobrou náladou a super kostýmy.

Inzerát: Prodám 60.000 Kč

07. dubna 2022

Tak zde máme po nějaké době nový inzoš, který se mi dostal do ruky. Je z listopadu 2021 a dotyčný Roman se rozhodl prodat 60.000 Kč. Říkáte si proč zrovna prodává peníze??? Vždyť to je nějaká blbost ne... prodávat prachy. No aby toho nebylo málo, tak...

Romové ukradli na Ukrajině ve vesnici Ljubimovka u Kachovky ruský tank. Češi to ještě okořenili

27. února 2022

V průběhu neděle se na českých webech objevila informace o ukradeném ruském tanku ukrajinskými Romy. Vše se mělo odehrát ve vesnici Ljubimovka na jihu Ukrajiny nedaleko Kachovky. Informovala o tom agentura Unian. Zpráva byla ještě v průběhu dne okořeněna o video, jak traktor odtahuje vojenské vozidlo. Jestli se jedná o popisovaný incident, těžko říct. Každopádně této informaci to dodalo zajímavé grady.

A to ještě není vše...

INZERÁT - Štramák auto olezlé skořiců

29. července 2020

 
Po nějaké době zde máme opět velmi vtipný a čtivě napsaný inzerát z Bazoše o prodeji auta, který se objevil na netu a je to opět pěkné echt počteníčko.

BLOG: Světlana a její prodej kožichu

29. ledna 2020

Docela mě pobavila kreativita jedná dámy, která chtěla prodat svůj kožich, ale nechtěla, aby jí šlo vidět do tváře. Díky tomu, že jí to ten den parádně myslelo, vzala si kabelku, hodila si jí na hlavu a vyfotila si svůj kožich, který zřejmě dala někam na inzertní portál.

Ovšem nedošlo jí, zřejmě, že při pohledu na fotografii vlastně vyfotila nové monstrum z...

INZERÁT: Vlhký sen českých řidičů

14. ledna 2020


Do ruky se mi opět připletl velmi kreativní a zábavný inzerát z Brna. Dotyčný prodává Škodu Fabia 1.2 HTP a inzeroval to dosti svérázným popisem, který vám zde přidávám v přepisu i v originálu.

INZERÁT: Prodám neviditelný plášť Harryho Pottera

18. října 2018

Na inzertních portálech je občas k vidění zajímavý předmět, který se jen tak nevidí... a to doslova. Tento inzerát ze slovenské Žiliny od Marka je opravdu vyjímečný. Marek totiž prodává neviditelný plášť Harryho Pottera. Řekl bych, že vzhledem k možnostem neviditelného pláště je cena 1500 "éček", lidová a velice přívětivá... :P

Celé znění inzerátu včetně fotky najdete uvnitř článku...

INZERÁT: Predám, alebo prenajmem túto modrú starú dámu

07. března 2018

Občas se mi pod ruce připlete úžasně trefný a originální inzerát a to se stalo i tento týden. V dnešním kreativním inzoši se podíváme na prodej Škody Felicie 1.6 za skvělých 600 éček.

Tato super raketa je bohužel již prodána, ale popis inzerátu nechť žije v matrixu i nadále :) Zde je úplné znění inzerce: Predám, alebo prenajmem tuto modrú starú dámu...

Celkový počet článků: 40


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace