PHOTOSHOP: Přesuňte Eiffelovu věž pod mé prsty ...prosil nebožák na internetu

29. dubna 2015

Jedna rada na úvod článku: Nikdy, ale opravdu nikdy nežádejte komunitu na internetu o pomoc s úpravou své vlastní nepodařené fotografie. Může se vám stát, že se najde celá řada v uvozovkách "dobrotivých" lidí, kteří si na vás přihřejí polívčičku a udělají z vás virálního obětního beránka :D

Toto se stalo i jednomu nebožákovi, který poprosil lidi na internetu, jestli by mu nepomohli s úpravou nevydařené fotografie. Na fotografii je vyfocený se špatnou kompozicí a perspektivou. Jeho původní záměr byl, že drží Eiffelovu věž za její špici. Výsledná fotka je původní představě na hony vzdálená, a proto požádal lidi o pomoc, zda-li by jeho fotku neupravili tak, aby špici věže držel v ruce.

Na výsledné práce ve Photoshopu (či jiných grafických editorech) se můžete kouknout a posoudit, zda-li se jim povedlo splnit zadání.

 

PHOTOSHOP: Program netušených možností :D

Původní požadavek muže o přesunutí Eiffelovy věže k jeho prstům... :D
Originál fotografie, kterou nebožák zaslal spolu s prosbou o její úpravu... :DNo a začalo galapředstavení dobrotivých lidí...

 
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 7986x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace