MARKETINGOVÁ INSPIRACE: Papírový obal na Mini Coopera v Amsterdamu

29. ledna 2010

Přemýšlíte nad opravdu zajímavým nápadem pro svého zákazníka, kterému máte udělat reklamní kampaň na jeho produkt? Thijs de Boer a Martijn van der Werf z Holandska na to šli od lesa.

Pro svého zákazníka měli vytvořit originální reklamní kampaň - téma Auto Mini Cooper (jistě všichni znáte starší verzi autíčka Mini od slavného britského komika Rowana Atkinsona alias Mr. Beana).

Vytvoření takové kampaně není nic jednoduchého, ale určitě mi dáte za pravdu, že se jim tato kampaň povedla. Samotný nápad v propagaci auta Mini Cooper spočíval v tom, že se natiskly obří papírové krabice, podobné např. krabicím od Hifi věží, LCD televizí apod. Na krabici bylo natištěné auto Mini Cooper a tyto krabice, otevřené a použité byly rozmístěny po celém Amsterdamu. Vše mělo vypadat jako použité vánoční krabice, které někdo vybalil a vyhodil. Originální, nemyslíte?

Myslím si, že není k tomu co více dodat a raději nechme mluvit fotografie a videa... ;o)

MINI COOPER - použitý vánoční obal (Mini Cooper Box)

 
VIDEA - MINI COOPER - krabice uprostřed Amsterdamu

 

 


Klíčové slova pro youtube:
Thom van Rijckevorsel, Martijn van der Werf, MINI, Cooper, auto, box, doos, actie, 99 euro, guerilla, Spui, Amsterdam, car, verpakking, cadeautje


Copyright ©

Art Director: Thom van Rijckevorsel
Copywriter: Thomas Reinhold
Creative Directors: Thijs de Boer, Martijn van der Werf
Account: Lisa Merelle
   
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 7806x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace