Konference života - problém a jeho řešení (Manželka 1.0 a přítelkyně 1.0)

23. dubna 2009


Dotaz:
V loňském roce jsem provedl upgrade Přítelkyně 1.0 na verzi Manželka 1.0 a nový program nečekaně spustil proces Dítě, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V návodu není tato funkce zmiňována!!!
Mimoto Manželka 1.0 tak zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například NocniPocker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutil.
Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyně 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

Odpověď:
Toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželka 1.0, domnívají se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spustil ostatní aplikace.
Nepouštějte se do instalace. Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0 resp. Manželka 2.0, ale narazili na více problémů než v původním systému. Jiní zkusili spustit Přítelkyně 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiní konflikty, s následným kolapsem systému.
Jediná možnost, jak se vyhnout problémům je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. Jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat vaše známé. Ještě dodáváme abyste si dal pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 1.0.
 
Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 5683x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace