Jeden zajímavý komentář ze sociální sítě k vysokým cenám za vodu

24. července 2015

Při pročítání nových událostí z jedné nejmenované sociální sítě mě docela zaujal a pobavil (i když v konečné fázi je to docela smutná záležitost) jeden zajímavý a trefně napsaný komentář, který se vyjadřuje k vysokým cenám vodného a stočného. Neznám autora, protože tento komentář byl sdílen bez signatury, ale snad dotýčná promine a nebude se zlobit, když zde uveřejním její komentář... :)

Zde ho máte:

Taky mne to pěkně štve, že mi vyjde kubík vody na 182,-- Kč. Tj. vodné + stočné cca 80,-- plus jakýsi paušál ve výši za loňský rok 1960,-- Kč... Po dlouhém bádání jsem vyšla za blbce, který tomu nerozumí...

CHCI TÍMTO SDĚLENÍM PODĚKOVAT NAŠÍ VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZI A HLAVNĚ ČT 24. SICE SE NEDOZVÍM, KTERÝ BLB DOVOLIL PRODAT TAKOVOU STRATEGICKOU SUROVINU JAKO JE VODA ZAHRANIČNÍM FIRMÁM, ALE ZATO JSEM SKORO DENNĚ INFORMOVÁNA O TOM, CO DĚLÁ KIM ČONG UN !

Ptala jsem se v mém okolí a Kim Čong Un nikoho nezajímá, ale tu vodu by chtěli vědět všichni. Ať se TV zeptá toho Kim Čong Una, když jsou s ním pořád ve spojení. Prakticky každý den redaktoři ví, co dělá jeho teta, co jeho stýc, kam šel a co řekl, takže bude určitě znát i toho blba, co tady prodal tu vodu.

Co dodat na závěr? Snad jen to, že bych také rád znal toho blba, který toto dovolil... :o)))

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 3805x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace