INZERÁT - Štramák auto olezlé skořiců

29. července 2020

Po nějaké době zde máme opět velmi vtipný a čtivě napsaný inzerát z Bazoše o prodeji auta, který se objevil na netu a je to opět pěkné echt počteníčko.

 


 


Přepis inzerátu o prodeji auta:

Začaly sa nám před chalupů hromadit vraky a tož sa jedného zbavím. Je to Das Auto, nebo spíš Der Problém, ale z najhoršího je venku. Je trocha olezlé skořiců (odlehčené blatníky), sem tam neco zavrzgá, ale ináč štramák (extra na hliníkoch - dám je k temu).

Má to vyměněný spodek a kola už sa takej negiglů. Na centrál zapomeň, ten fungovál naposled, když Havel eště kůřil. Gumy sú tak na dvě zimy (mírné) a letňáky... no šak uvidíš.

Včil motor, jak říkajú pražáci, epesni. Žere hrozně málo, teda oleja. Benálu tak kolem šestky a jede jak šutr v míchačce. Technicků to má eště přes rok a ekobakšiš vytáhli už ze mě, tož to si v klidu.

Tož porozmýšlaj, dojdi sa podivat, dáme štamprlu (enem já, ty pojedeš) a esli hledáš rodinú leštěnku tož ani nevolaj. Ja a nesvítí jedno tlumené, ale edizónku už si vymněníš aj sám...


ZDROJ: Autora se mi nepodařilo zjistit, tak snad se nebude zlobit, že je zde jeho inzoš... :)
 

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 1928x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace