Homer Simpson - jak by vypadal v reálném světě (The Simpsons)

10. července 2009

Už vás někdy napadlo, jak by vypadala žlutá Simpsnovic rodinka, která nás již pěknou řádku let baví z televizních obrazovek? Že si to nedovedete představit? Uvnitř článku se budete moci přesvědčit, že reálný Homer již spatřil světlo světa díky autorovi, který si říká Pixeloo.

Jednou při vyhledávání na googlu jsem narazil na opravdu zajímavou fotku a po rozkliknutí následovala salva smíchu, kterou vystřídalo nadšení a pátrání po autorovi (naštěstí svůj počin opatřil podpisem přímo ve fotce). Po navštívení jeho webu jsem si našel nejen Homera, ale také reálného Stewie Griffina, Super reálného Maria nebo Jessicu Rabbit. U posledně jmenované dokonce najdete video tutoriál, který pojednává o tvorbě tohoto skvostu. Video jsem také umístil do tohoto článku, takže se můžete pokochat nejen výsledkem, nechat se inspirovat, ale také kuknout na samotný vznik tohoto excelentního díla.

Pojďte se podívat na zajímavé výtvory od autora Pixeloo, slova tady jsou už zbytečná... ;o)
 

REÁLNÝ HOMER SIMPSON


Animované srovnání původního stavu s reálným HomeremREÁLNÝ STEWIE GRIFFIN


SUPER REAL MARIO BROTHER

Srovnání s originálem - Super MarioREÁLNÁ JESSICA RABBIT

Srovnání před a po - Jessica Rabbit
Pokud se rozhodnete něco podobného udělat, přeji hodně štěstí, protože překonat vysoce nastavenou příčku od tohoto autora nebude vůbec jednoduché. A pokud nemáte chuť ani vlohy něco podobného udělat, pošlete tento článek svým kamarádům. Určitě se dobře pobaví tak jako já, když jsem poprvé spatřil reálného Homera Simpsona... ;o)

Avizované video s návodem jak vytvořit reálnou postavu z kresléné postavičky

 

 
Závěrem přidávám odkaz na autorovy stránky:

Copyright © PIXELOO - http://pixeloo.blogspot.com 

 
Copyrights © Walt Disney Productions | Gary K. Wolf | 20th Television | Matt Groening | Shigeru Miyamoto | Nintendo | Seth MacFarlane | Fox Network

   

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 21510x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace