FOTO: Tipcars Tuning Show Kopřivnice - Další ohlédnutí za českým tuning srazem

22. června 2009

Je to už nějaký ten pátek co uplynul od jarního srazu tuningových aut v Kopřivnici, který se klasicky koná na polygonu v areálu Tatry Kopřivnice. Tipcars Tuning Show Kopřivnice se konal 18. dubna 2009 a i na tomto srazu bylo se na co koukat.


Jarní den resp. sobota se vyvedla a počasíčko přálo všem tuningářům, ale i návštěvníkům (jen odpoledne spadlo pár kapek). Rád bych se tedy vrátil jen několika postřehy k tomuto jarnímu srazu plného aut, smyků a výfukového kouře...

Tento sraz pro mě začal docela kuriózním způsobem, když jsem prakticky před branami polygonu zjistil, že v mobilu mám SMSku od kamaráda @reho. V SMSce bylo, jestli tedy jedu na ten tuning sraz a v kolik má být nachystaný, což byla trochu jobovka, protože jsem načekal, že by @re jel. Problém byl, že jsem si SMSky doma nevšimnul a vše zjistil až v Kopřivnici a vracet se by bylo tak na hodinu a půl. Telefonem jsem to otočil @remu a vylíčil, že je docela problém, že jsem na místě a co tedy s tím...nakonec jsme se domluvili, že hold zasáhl osud a nic už dělat nebudeme.
 


Po této menší jobovce jsem se vydal směrem k polygonu a parkovišti, kde jsou každoročně vystavované auta. Lidí proudilo hodně oběma směry a návštěvnost, i vzhledem k počasí, musela být velmi slušná.

Hned na začátku u menšího parkoviště stály pěkně načančané škodovky, které byly pěkně upravené (všechny fotky najdete dole pod článkem). Jak už se stalo pravidlem, byly zde k vidění i pravé tatrovky, své auto zde měli i hasiči ovšem ti zde asi byli spíše pro případ nějakého problému... :o)
 


Při přechodu na hlavní část parkoviště polygonu, jsem opět zahlédl Leoše Mareše, který později opět ukázal, že je dobrým a pohotovým bavičem. Hlavní pódium jsem minul a zamířil si to rovnou mezi nablýskané a upravené vozy. Nečekal jsem toho moc, protože už se mi párkrát stalo, že v Kopřivnici bylo dobře upravených a hlavně zajímavých aut velmi málo. Ovšem letošní jarní kopřivnický sraz byl velmi dobrý a to nejen díky driftům, ale i na srazu bylo co fotit a na co koukat. Samozřejmě jsou zde rezervy, ale letošní jarní sraz se mi opravdu líbil více než ostatní.
 


Pěkných upravených aut se našla celá řada viz. fotogalerie, občerstvení nebylo špatné, parádní sprinty, soutěž o nej vytuněný vůz, výše zmiňované drifty byly super. Navíc když začly drifty, podařilo se mi najít skvělý kout kousek od depa jezdců, takže jsem měl nejen dobrý výhled na dění v "aréně", ale také jsem parádně viděl na jezdce a jejich týmy bezprostředně po závodu.
 


Na srazu se mi také podařilo narazit na kamaráda, který se zabývá prodejem japonských pneumatik TOYO TIRES, takže jsme hodili řeč, cvaknul jeho upravené modré SUZUKI a pokračoval jsem vesele dále. Pro ty z vás, kdo by měl zájem o tyto japonské pneumatiky házím odkaz na jejich e-shop, kde si můžete TOYA objednat: www.toyopneu.cz
 


Leoš Mareš opět nezklamal a co jsem měl možnost vidět, tak hodil mezi diváky pár svých hitů, které občas obohatil nějakou vtipnou vsuvkou, moderování mu šlo pěkně od podlahy... zkrátka Leoš je opravdu dobrý bavič a komentátor.

 


Na tomto srazu se mi podařilo nafotit docela dost materiálu a určitě některé auta hodím na nějaký ten wallpaper, takže pokud budete sledovat tuning.cz, kde dělám tapety pro PC, je zde možnost, že tam najdete některou z upravených aut co se mihly v Kopřivnici.
 

 

 


Závěrem jen popřát pořadatelům, aby dokázali další sraz hodit ještě výše v pomyslné laťce kvality, více kvalitních upravených aut a dobré počasí (které docela často zlobí v den konání Tipcars Tuning Show v Kopřivnici). Další sraz v Kopřivnici je stanoven předběžně na 5.9.2009 tak zase na podzim v Kopřivnici...


Dooffy
     

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 19052x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace