DESIGNOVÁ INSPIRACE: Kreativní nápady v oblasti stolních lamp a světelných zdrojů

13. března 2010

Máte rádi originální a neotřelé nápady? Co takhle mít originální nápad, ten skloubit s perfektním zpracováním a vytvořit skvostná díla lamp, lampiček a interiérových osvětlení? Ano, tento článek vám ukáže krásu designu jdoucí ruku v ruce s unikátními nápady.

Co tahle lampičku ve tvaru letadla, rakety, podnosu se šálkem čaje nebo snad rovnou benzínovou pumpu s logem Shell či motorem, žiletkou nebo snad lampičkou ve tvaru helmy s křídly? Ano, je to možné. Pojďme se tedy podívat na kreativní nápady z dílny Maurizia Lamponi Leopardiho.

Všem kreativcům vstup přísně doporučen... ;o)
 

Kreativní a originální lampy a osvětleníObr. 1: Lampa se světlometem a křídlyObr. 2: Lampička s okřídlenou helmouObr. 3: Stolní lampa ve tvaru řídítek z motorkyObr. 4: Motorizovaná lampa podruhéObr. 5: Stolní světlo se stříbrným kovovým letadlemObr. 6: Air lampa podruhéObr. 7: A potřetí letecká stolní lampičkaObr. 8: Doslova a do písmene raketová lampaObr.9 : Opět osvětlení ve tvaru řídítekObr. 10: Lampa se světlometemObr. 11: Stolní osvětlení ve tvaru žiletkyObr. 12: Velmi originálně pojatá lampa se stříbrným podnosem, kávovarem a hrníčkemObr.13: Je libo motorovou stolní lampu?Obr. 14: Lampa pro každou nevybitou hospodyni - tvar žehličkyObr. 15: Osvětlení se špetkou sifonuObr. 16: Je libo cedník?Obr. 17: Lampa pro každého nadšence benzínu a značky Shell - tvar benzínová hadiceObr. 18: Osvětlení s křídlyObr. 19: Lampička ve tvaru trubek, kohoutku včetně simulace vodní kapkyObr. 20: Stolní lampa ve tvaru řídítek z kola


Copyright © Maurizio Lamponi Leopardi  Zdroj: www.lamponislamps.com

 

Přehled dalších článků | Autor: Dooffy | Počet přečtení: 14959x


Milníky

V roce 2023 jsem dosáhl na celkovou návštěvnost mého webu přes 3.600.000 návštěvníků. Moooooc vám všem děkuji a vzhůru do čtvrtého milionu... :)
 

Pokud někde na webu najdete nějakou chybičku, nesrovnalost nebo budete mít připomínku, podnět nebo nápad, napište mi.


Díky Dooffy

Přepnout na mobilní verzi

Další informace